Hotel Califfo

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel vhodný pro nenáročné klienty se nachází v oblasti Quartu. Centrum Quartu je vzdálené cca 5 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 150 m. Letiště je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 1,5 km od hotelu. Zdarma na pláž jezdí hotelový shuttle bus. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici za poplatek. Hosté mají k dispozici plážový bar za poplatek.

Ubytování

Prakticky zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC a TV. Na pokoji je minibar za poplatek a bezp. schránka zdarma. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek cca 6 EUR/den.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, konferenční místnost a minimarket. V areálu hotelu je jeden bazén se sladkou vodou (dětský bazén je jeho součástí). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci a na některých pokojích zdarma. Internetový koutek je zdarma.

Sport a zábava

Poblíž hotelu si mohou hosté zdarma zahrát basketbal, fotbal, minigolf a tenis i s osvětlením. Za poplatek mohou využít cca 5 km od hotelu plážový volejbal, cca 3 km od hotelu fitness centrum, cca 2 km od hotelu golf, saunu a masáže a cca 10 km od hotelu se mohou svézt na koni.

Stravování

Snídaně nebo polopenze (kontinentální snídaně, večeře – výběr z menu).

www.hotelcaliffo.com

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Quartu Sant'Elena vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!