Hotel Sentido Oriental Dream

hodnocení

9.2

Celkem 48 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Luxusní resort ležící v zahradě, přímo u pláže uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Klidné místo s bohatým sportovním vyžitím.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě přímo u vlastní pláže. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 35 km od hotelu v letovisku El Quseir. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Hotelová písčito-oblázková pláž má pozvolný vstup do moře s korálovým podložím (vhodná obuv do vody). Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, telefon, SAT-TV a balkon nebo terasu. V pokoji je také k dispozici minibar a bezpečnostní schránka zdarma. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotelový areál s prázdninovou atmosférou, postaven v tradičním núbíjském stylu, je umístěn v rozlehlé zahradě a skládá se z několika nízkých budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, tři restaurace, pět barů, kavárna, nákupní galerie, kadeřnictví a diskotéka. V hotelu jsou tři bazény pro dospělé a dva bazény pro děti, z nichž některé jsou v zimním období vyhřívané (lehátka a slunečníky zdarma).

Internet

Hotel má pro své hosty k dispozici internetový koutek a Wi-Fi připojení v lobby baru za poplatek. Wi-Fi na hotelové terase zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační a zábavné večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát minigolf, plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis během dne (s osvětlením za poplatek) nebo si zacvičit ve fi tness centru. Kulečník, lázeňské centrum, whirlpool a sauna jsou za poplatek. Na pláži je široká nabídka vodních sportů a potápění za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.sentidohotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!