Hotel Royal Brayka Beach Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou v luxusním hotelu přímo u pláže! Výborné all inclusive, potápění, animační programy, bazény a hezká zahrada čekájí v tomto resortu právě na Vás!

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, přímo u vlastní pláže. Areál hotelu sousedí se svým sesterským hotelem Brayka Bay Resort, se kterým je propojen lávkou přes malou zátoku. Centrum městečka Marsa Alam se nachází cca 17 km. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 43 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž, nacházející se v malé zátoce, má pozvolný vstup do moře s korálovým podložím (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Na pláži jsou k dispozici sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou na pláži zdarma.

Ubytování

Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je bezpečnostní schránka (zdarma) a minilednička (zdarma). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Možnost ubytování v pokojích Beach Front, které jsou přímo u moře.

Popis

Hotel má vstupní halu s recepcí a směnárnou, 2 restaurace, 3 bary, konferenční prostory, diskotéku, nákupní galerii, minimarket a kadeřnictví. V zahradě hotelu jsou dva pěkné velké bazény s několika skluzavkami a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi v lobby a na recepci za poplatek. Internetová kavárna také za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Pro hotelové hosty je zdarma basketbal, plážový volejbal, kulečník, fotbal, fi tness centrum, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Služby lázeňského centra včetně sauny, vířivky, parní lázně a masáží jsou za poplatek. Na pláži nabídka potápění za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.braykabay.net

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!