Hotel Topaz Resort & Aquapark

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel Topaz Resort & Aquapark je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Vaše děti zde mají k dispozici menší aquapark se 4 skluzavkami a 2 tobogány či nabídku různých vodních sportů na pláži.

Poloha

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Topaz se nachází v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv) se nachází cca 1 000 m od hotelu. Jde se na ni přes silnici a areál sesterských hotelů. Na pláž jezdí hotelový autobus zdarma. Je zde bar a sprchy (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Ubytování

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka (zdarma) a minibar (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restaurace a bar, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, kadeřnictví a diskotéku. Je zde několik bazénů pro dospělé, z nichž některé mají oddělenou část pro děti. Klienti mohou využívat bazény sousedních hotelů, které patří do sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, včetně stávajícího menšího aquaparku se 4 skluzavkami a 2 tobogány. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Internet

Wi-Fi v lobby zdarma.

Sport a zábava

Animační programy. Dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, fitness centrum a fotbal. Za poplatek kulečník, minigolf, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), masáže, sauna, lázně a vodní sporty na pláži.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!