Hotel Sapphire Resort & Aquapark

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel ležící nedaleko dlouhé hladké písečné pláže v docházkové vzdálenosti od hlavní nákupní ulice.

Poloha

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Sapphire leží v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Pláž

Pěkná pláž u otevřeného moře nebo laguna se nachází cca 1 000 m od hotelu. Jde se na ni přes silnici a areál sesterských hotelů. Na pláž jezdí hotelový autobus zdarma. Je zde jemný písek, pozvolný vstup do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv), bar a sprchy (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma).

Ubytování

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka (zdarma) a minibar (za poplatek). Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Možné ubytování v rodinných pokojích.

Popis

Hotel má recepci, restaurace a bar, obchůdky, minimarket, kadeřnictví, diskotéku a konferenční prostory. Je možné využívat bazény sousedních hotelů, které patří do sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, včetně stávajícího menšího aquaparku se 4 skluzavkami a 2 tobogány. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Internet

Wi-Fi je k dispozici v lobby zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal nebo fitness. Kulečník, minigolf, masáže, sauna, stolní tenis, tenis, lázně a vodní sporty včetně potápění za poplatek.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!