Hotel Magawish Village & Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Přátelský hotel je situován na klidném místě nedaleko Hurghady. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 1,5 km od hotelu. Do centra Hurghady je to cca 12 km a na letiště cca 7 km.

Pláž

Hotel se nachází přímo u velmi pěkné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Popis

Hotel s živou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, šest barů, orientální kavárnu, obchůdky, minimarket, diskotéku, kadeřnictví a konferenční místnost. Na recepci jsou k dispozici bezpečnostní schránky (za poplatek). V areálu hotelu jsou dva bazény pro dospělé (jeden z nich má oddělenou částí pro děti). Lehátka a slunečníky zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení zdarma (100 MB na pokoj/pobyt, poté za poplatek). Internetový koutek je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma basketball, volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis a fitness centrum. Za poplatek kulečník, tenis, služby lázeňského centra, masáže, potápění a vodní sporty.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

www.magawish.net

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!