Hotel Madinat Makadi Jaz Makadi Star & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LETO 2016

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Přátelský hotel leží v oblasti Madinat Makadi v Makadi Bay. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m. Obchodní centrum Senzo Mall je cca 15 km. Letiště je cca 25 km.

Pláž

Písčitá pláž s barovým servisem a sprchami je vzdálena cca 450 m od areálu hotelu. Vstup do moře je pozvolný, místy přes korálové podloží (vhodná obuv do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Oblast Madinat Makadi má vynikající podmínky pro šnorchlování a potápění.

Ubytování

Pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek) a vlastní balkon nebo terasu.

Popis

Luxusní hotel je součástí komplexu hotelů v uměle vybudované vesničce Madinat Makadi a má recepci, restaurace, bary, diskotéku, kadeřnictví, společenskou místnost, nákupní galerii, minimarket a dva bazény. Lehátka a slunečníky zdarma. Aquapark nedaleko hotelu zdarma (možnost využít minibus zdarma).

Internet

Wi-Fi ve všech prostorech hotelu, včetně pokojů zdarma (150 MB, poté za poplatek).

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Zdarma basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), šipky, kulečník a fitness. Za poplatek jsou služby lázeňského centra, včetně sauny, parní lázně a masáží. Potápění a windsurfing na pláži jsou také za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.jaz.travel

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!