Hotel Festival Riviera Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný resort Festival Riviera se nachází v udržované zahradě cca 10 km od letoviska El Gouna. Můžete také navštívit nedaleké centrum Hurghady vzdálené 15 km či na pláži možnost potápení.

Poloha

Hotelový komplex s udržovanou zahradou se nachází cca 10 km od letoviska El Gouna. Do centra Hurghady je to cca 15 km a letiště je vzdáleno cca 20 km.

Pláž

Vlastní pláž s hrubým pískem se nachází přímo u hotelu. K dispozici je barový servis a sprchy. Vstup do vody je uměle upraven a je velmi pozvolný, místy přes korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Ubytování

Standardní pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku (zdarma) a balkon nebo terasu. Možnost dětské postýlky zdarma.

Popis

Hotel se skládá ze dvou částí – části přímo u pláže a části Club, která se nachází přes místní komunikaci (je zde podchod). Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a bankomatem, dvě restaurace, několik barů, diskotéka, nákupní galerie, minimarket, kadeřnictví, několik bazénů pro dospělé a bazén pro děti s malou skluzavkou. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi ve všech veřejných prostorech hotelu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, fotbal, šipky, fitness a stolní tenis. Za poplatek kulečník, sauna, masáže a lázeňské centrum. Na pláži nabídka potápění a vodních sportů za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!