Hotel Club Hotel & Aquapark

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Přátelský hotel Club Resort & Aquapark je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Nachází se v udržované zahradě. K dispozici má menší aquapark se 4 skluzavkami a 2 tobogány a širokou nabídkou vodních sportů na pláži.

Poloha

Přátelský hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Club leží v zadnější části areálu. Letiště v Hurghadě je cca 10 km.

Pláž

Pláž u otevřeného moře nebo hotelová laguna se nachází cca 800 m od hotelu. Pláž má jemný písek, pozvolný vstup do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv do vody), bar a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytování

Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, TV a balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka zdarma a minibar (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Popis

Hotel v udržované zahradě hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. Pro klienty jsou k dispozici bazény v celém areálu, včetně stávajícího menšího aquaparku se 4 skluzavkami a 2 tobogány. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení v lobby zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Dětem je k dispozici miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal nebo fitness. Kulečník, minigolf, stolní tenis, tenis, sauna, masáže a lázně jsou za poplatek. Na pláži široké sportovní vyžití za poplatek.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!