Vízová povinnost Turecko

Informace pro klienty, jejichž cestovní doklad vydala jiná země, než Česká republika.

Upozornění: níže uvedené údaje nejsou závazné a jsou pouze informativního charakteru a mohou se dle momentální situace měnit. Cestující se musí předem informovat na vízovou povinnost a podmínky pro vstup na území států, do kterých v rámci zájezdu cestují u příslušných zastupitelských úřadů. Cestuje-li cestující s cestovním dokladem vydaným jiným státem než jsou uvedené níže, je povinen se také informovat na údaje o pasových a vízových požadavcích daného státu, kterým byl cestovní pas vydán. Upozorňujeme, že lhůty pro vyřízení víz se mohou lišit (mimojiné i v souvislosti s požadovanými dokumenty/podklady pro jejich vyřízení), doporučujeme vždy s předstihem zažádat o jejich vyřízení. Stejně tak se může lišit i požadovaná minimální platnost cestovního dokladu/pasu od data návratu z dané země.

Země vydání cestovního dokladu Vízová povinnost e - Víza
Bělorusko NE -
Kamerun ANO -
Čína NE -
Egypt ANO ANO*
Maroko NE -
Německo NE -
Polsko ANO ANO*
Rakousko ANO ANO*
Rusko NE -
Slovensko NE -
Sýrie ANO -
Tunisko NE -
Ukrajina NE -
Velká Británie ANO ANO*
Vietnam ANO ANO*

* Máte-li povolení k trvalému pobytu, nebo Vám bylo uděleno dlouhodobé vízum, ověřte si předem možnost udělení e-Víza na příslušném velvyslanectví, či konzulárním úřadě.

e-Víza je možné si vyřídít online, ZDE.

Ověření aktuální vízové povinnosti všech států/destinací naleznete ZDE

Další informace:

Občané České republiky potřebují pro cestu do Turecka platný cestovní doklad, jehož doba platnosti musí být minimálně 150 dní od data vstupu.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!