Upozornění: níže uvedené údaje nejsou závazné a jsou pouze informativního charakteru a mohou se dle momentální situace měnit. Cestující se musí předem informovat na vízovou povinnost a podmínky pro vstup na území států, do kterých v rámci zájezdu cestují u příslušných zastupitelských úřadů. Cestuje-li cestující s cestovním dokladem vydaným jiným státem než jsou uvedené níže, je povinen se také informovat na údaje o pasových a vízových požadavcích daného státu, kterým byl cestovní pas vydán. Upozorňujeme, že lhůty pro vyřízení víz se mohou lišit (mimo jiné i v souvislosti s požadovanými dokumenty/podklady pro jejich vyřízení), doporučujeme vždy s předstihem zažádat o jejich vyřízení. Stejně tak se může lišit i požadovaná minimální platnost cestovního dokladu/pasu od data návratu z dané země.

Informace pro klienty, jejichž cestovní doklad vydala jiná země, než Česká republika

Země vydání cestovního dokladu Vízová povinnost
Bělorusko ANO*
Čína NE
Egypt NE
Maroko ANO**
Německo NE
Polsko NE
Rakousko NE
Rusko ANO**
Slovensko NE
Sýrie ANO*
Tunisko NE
Turecko NE
Ukrajina ANO**
Velká Británie NE
Vietnam ANO*

* zajištění víza je požadováno již před odletem
** vízum je uděleno po příletu

Ověření aktuální vízové povinnosti i pro mimo výše uvedené naleznete ZDE.

Informace pro klienty, jejichž cestovní doklad vydala Česká republika.

Občan ČR může na Mauricius cestovat na základě cestovního pasu platného minimálně po dobu jeho pobytu v zemi. S platností od 28.5.2009, kdy byla podepsána dohoda mezi členskými státy EU a Mauriciem, mohou občané ČR pobývat na území Mauricia bez víz maximálně po dobu 3 měsíců během šestiměsíčního období, které se počítá od prvního data vstupu na Mauricius. Bezvízový styk se týká všech nevýdělečných typů pobytu za splnění následujících podmínek

Doporučujeme si před cestou ověřit u zastupitelského úřadu Mauricia, zda se podmínky pro přicestování nezměnily.
http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/mauricius/cestovani/visa.html

Kompletní a aktuální informace o režimech vstupu, zastupitelských úřadech a zdravotních dokladech (např. povinné očkování) naleznete na www.mzv.cz.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!