Hotel Victoria Royal Castle

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný luxusní hotel na Slunečném v těsné blízkosti vhodný také pro náročné klienty je ideálním místem pro odpočinek. V blízkosti hotelu můžete navštívit příjemné kavárny, restaurace či podnikat nákupy v místních obchůdcích.

Poloha

Luxusní hotel s nádherným výhledem na celý záliv se nachází v oblasti Elenite. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary se nacházejí cca 300 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 40 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 350 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Plážové osušky jsou na vratnou zálohu.

Popis

Elegantní hotel obklopený zelení je kombinací luxusu, elegance a jedinečné architektury. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace, tři bary a směnárnu. Hotel má tři venkovní bazény se sladkou vodou, jeden z nich je součástí aquaparku a má několik skluzavek a tobogánů. Hotel má i krásný vnitřní bazén v lázeňském centru. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá pro své hosty různá animační a zábavné programy. Zdarma si můžete zajít do aquaparku, který se nachází přímo v hotelu, zahrát tenis či kulečník, zajít do sauny nebo zacvičit ve fitness centru. Hotel je svou polohou ideální k večerní procházce a návštěvě místních restaurací, barů a obchůdků.

Stravování

Polopenze formou bufetu.
www.royalcastle-bg.net

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!