Hotel Trakia

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel nacházející se na Slunečném pobřetí poblíž restaurací a barů přímo vybízí pro trávení rodinné dovolené. Děti mohou využít skluzavek, dospělý se zabavit v rámci animačních programů.

Poloha

Příjemný hotel se nachází na Slunečném pobřeží. Přímo do města, kde se nacházejí nejbližší restaurace, bary a obchůdky, je to cca 500 m. Letiště je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu a je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou k dispozici WC a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování

Jednoduše zařízené klimatizované pokoje (klimatizace je v provozu v období 1. 5.–30. 9.) mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, SAT-TV, miniledničku a vlastní balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku, která je za poplatek.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, minimarket a bezpečnostní schránky (za poplatek). Hotel má dva venkovní bazény se sladkou vodou. Jeden bazén je pro dospělé a má dvě skluzavky (jedna je točitá) a druhý je pro děti, má tři menší skluzavky. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet

Hotel svým hostům poskytuje Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Na pláži je možné využít vodní sporty za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.hoteltrakia.info

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!