Hotel Sol Nessebar Bay

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Luxusní hotelový komplex v městečku Nessebar je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, poblíž nákupních možností, barů a restaurací. Nedaleko hotelu naštivte jeden z největších aquparků v Bulharsku.

Poloha

Příjemný hotel rodinného typu se nachází v městečku Nessebar. Přímo do centra historického města Nessebar, kde jsou nejbližší restaurace, bary a obchůdky, jsou to cca 2 km. Letiště je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu (na pláž vede několik schodů). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, dvě restaurace, čtyři bary a konferenční místnost. Hotel má krásný venkovní bazén, vnitřní bazén a aquapark pro děti i dospělé. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma si můžete zahrát basketbal, volejbal, stolní tenis, šipky a minifotbal. Za poplatek je stolní fotbal, kulečník a lázně. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Kousek od hotelu, cca 1 km, se nachází jeden z největších aquaparků v Bulharsku.

Stravování

All Inclusive.
www.solmelia.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!