Hotel Polyusi

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel na Slunečném pobřeží v dostupnosti nákupních možností je výborným místem pro odpočinek a procházky do okolí.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA + SLEVU OD 6% dosp.osoba
    (1. dítě do 12 let; 2. dítě do 12 let)

Poloha

Příjemný hotel se nachází na Slunečném pobřeží. Přímo do města je to cca 500 m. Nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 30 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu a je oddělena místní komunikací. Na pláži je k dispozici barový servis (za poplatek), WC a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, pět restaurací (včetně sushi baru), bar, bezpečnostní schránky (za poplatek), minimarket a kadeřnictví. Hotel nabízí dva venkovní bazény se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici v lobby za poplatek.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zacvičit ve fitness centru. Za poplatek můžete využít masáže, saunu nebo si zahrát elektronické hry. Hotel je svou polohou ideální k večerní procházce a návštěvě místních restaurací, barů a obchůdků.

Stravování

Bez stravování nebo možnost snídaně či polopenze formou bufetu.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!