Hotel Milennia

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v letovisku Slunečné pobřeží. Ideální místo pro ty, kteří hledají procházky, nákupy, posezení v místních restauracích, či relaxaci na krásné dlouhé písečné pláži. Hotel vhodný spíše pro méně náročnou klientelu.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA + SLEVU OD 6% dosp.osoba
    (1. dítě do 15 let; 2. dítě do 15 let)

Poloha

Příjemný hotel se nachází v letovisku Slunečné pobřeží. Nejbližší nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti, restaurace a bary najdete přímo na krásné dlouhé promenádě cca 200 metrů daleko. Letiště je vzdáleno cca 28 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou k dispozici pro hosty sprchy a WC. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Popis

Hotel je umístěn v pěkné udržované zahradě a hostům je zde k dispozici recepce, bazén a bar. Oficiální kategorie hotelu je 2*.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách, včetně pokojů, zdarma. Internetový koutek je také zdarma.

Sport a zábava

Slunečné pobřeží nabízí spoustu krásných zákoutí, která vybízejí k příležitostným procházkám, nákupům, relaxaci a k posezení v místních restauracích či barech. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty za poplatek.

Stravování

Bez stravování nebo možnost zakoupení nápojového balíčku, který zahrnuje pivo, kávu, čaj a místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje.

www.milenniaaparthotel.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!