Hotel Jussi

hodnocení

7.2

Celkem 4 hodnocení
  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v této prázdninové vile, která se nachází v letovisku Ravda. Toto letovisko se nachází v blízkosti historického městečka Nessebar, které přímo vybízí k romantickým procházkám, nákupům či posezení v místních restauracích či barech.

Poloha

Prázdninová vila se nachází v letovisku Ravda. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny cca 500 m, nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Do centra krásného městečka Nessebar je to cca 2,5 km. Letiště je cca 22 km daleko.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od vily, od které je oddělena místní komunikací. K dispozici je barový servis, sprchy a WC. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Popis

Vilka je umístěna v pěkné udržované zahradě a svým hostům nabízí recepci, restauraci a bar. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici za poplatek.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách vily zdarma.

Sport a zábava

Letovisko nabízí spoustu krásných zákoutí, která vybízejí k procházkám, nákupům a k posezení v místní restauraci či baru. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty za poplatek.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!