Hotel Dit Orpheus Boutique

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný boutique hotýlek s hezkým prostředím nabízí relaxační dovolenou pro ty, kteří raději vyhledávají menší ubytování rodinného typu bez dětí.

Hotel akceptuje hosty starší 16 let.

Poloha

Příjemný hotel se nachází na Slunečném pobřeží, poblíž městečka Nessebar, které je vzdáleno cca 6 km. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, TV, vysoušeč vlasů, miniledničku a balkon nebo terasu. Minibar je za poplatek. Promo pokoje jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje, ale nemají balkon ani terasu.

Popis

Hotel nabízí recepci, restauraci a bar (na recepci bezpečnostní schránky). V areálu je bazén se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet

Wi-Fi připojení je v hotelu zdarma.

Sport a zábava

Blízko hotelu si za poplatek můžete zahrát tenis, minifotbal, minigolf, bowling nebo si lze zajezdit na koni či zajít do lázeňského centra. Kousek od hotelu se nachází diskotéka, kam můžete vyrazit za zábavou.

Stravování

Snídaně formou servírovaného menu.
www.dithotels.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!