Hotel Burgas Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel s přátelskou atmosférou s panoramatickým výhledem nejen na Slunečné pobřeží naskýtá mnoho příležitostí k odpočinku, návštěvám okolních restaurací, barů a obchůdků.

Poloha

Elegantní hotel s panoramatickým výhledem se nachází na Slunečném pobřeží. Přímo do města je to cca 800 m. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 30 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, ale je oddělena místní komunikací. Na pláži jsou k dispozici WC a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, dva bary, konferenční místnost, směnárnu, minimarket, možnost lékařského ošetření a bezpečnostní schránky (za poplatek). Hotel má dva venkovní bazény se sladkou vodou. Větší bazén je bez skluzavek, menší má k dispozici jednu menší skluzavku a dvě větší, z toho jedna je točitá. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách hotelu zdarma, na pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Za poplatek je kulečník, masáže, parní lázeň a sauna. Na pláži jsou k dispozici vodní sporty za poplatek.

Stravování

All Inclusive.
www.hotelburgas.eu

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!