Hotel Salmakis Resort And Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotelový komplex je postaven na mírném kopci s panoramatickým výhledem na přístav a středověký hrad. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 500 m od hotelu. Centrum města Bodrum se nachází cca 1,5 km daleko (autobusová zastávk au hotelu nebo můžete využít vodní taxi za cca 3 EUR). Vzdálenost od letiště je cca 37 km.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), barovým servisem a sprchami se nachází přímo u hotelu.

Popis

Hotel se zahradou svým hostům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, společenskou a konferenční místnost, obchůdky, minimarket a kadeřnictví. V areálu je vnitřní bazén, pěkný venkovní bazén a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Internet

Internetový koutek a Wi-Fi připojení v lobby, na recepci a pokojích zdarma.

Sport a zábava

Zdarma kulečník, šipky, stolní tenis, elektronické hry, tenis během dne (osvětlení za poplatek), fi tness, sauna a vířivka. Za poplatek masáže, služby lázeňského centra a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde miniklub a hřiště.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

www.salmakis.com.tr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!