Hotel Club Blue Dreams

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte dovolenou na pobřeží jedné z nejkrásnějších bodrumských zátok v luxusním hotelu! Relaxujte na pláži, užijte si služeb lázeňského centra, zatímco Vaše děti se budou bavit v miniklubu.

Poloha

Luxusní hotel s panoramatickým výhledem je umístěný ve svahu, v klidné části letoviska Torba. Do centra města Bodrum je to cca 8 km a vzdálenost od letiště je cca 25 km. Autobusová zastávka se nachází u hotelu.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře, se sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma) je přímo u hotelu v jedné z nejkrásnějších zátok Zeytinlikahve.

Popis

Komplex se zahradou se skládá z několika budov a nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, diskotéku, obchůdky, kadeřnictví, minimarket, vnitřní bazén, dva venkovní bazény, relaxační bazén, dětský bazén a bazén se skluzavkami (lehátka, slunečníky zdarma).

Internet

V lobby Wi-Fi zdarma a internetový koutek za poplatek (cca 5 EUR/hod).

Sport a zábava

Příležitostně animační programy. Zdarma plážový volejbal, basketbal, šipky, minigolf, fitness, sauna, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek kulečník, masáže a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti dětské hřiště a miniklub.

Stravování

All Inclusive.www.clubbluedreams.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!