Phuket

Jestliže hledáte krásné dlouhé pláže s kompletním servisem, trochu luxusu i kvalitní hotely, je Phuket ideálním místem pro vás...Vše o Phuketu

10 dní již od 25 690 

10 dní již od25 890 
-20 %
fm
Út 16.04.2019

Phuket

tripAdvisor

Hotel Kata Sea Breeze Resort

Se snídaní
11 dní již od35 590 
-20 %
fm
So 16.03.2019

Phuket

tripAdvisor

Hotel Deevana Patong Resort & Spa

Se snídaní

Dovolená na Phuketu - vše co potřebujete vědět

Phuket v Andamanském moři je největším thajským ostrovem, který byl obnovený po tsunami v roce 2004. Disponuje nádhernými plážemi, zachovalou přírodou i bohatým nočním životem. Kromě toho nabízí takřka neomezené sportovní vyžití a spoustu atraktivních míst. Oblíbenou atrakcí je Velký Buddha, tedy 45metrová socha, viditelná přes půl ostrova.

PHUKET CITY TOUR

Navštívíte největší buddhistický chrám v Phuket Wat Chalong, zhlédnete hadí a krokodýlí show, uvidíte plantáže kaučukových stromů. Kromě toho si prohlédnete továrnu na šperky, kde si budete moci některý z originálů i zakoupit. V neposlední řadě zjistíte, proč nikdy nekoupíte kešu ořechy i se skořápkami. Odpověď na tuto otázku najdete během návštěvy zpracovny kešu ořechů.

PHUKET FANTASEA SHOW

Úžasná podívaná! Svět Fantazie vás překvapí thajským folklórem, kouzly, létajícími tanečníky, prvotřídní akrobacií, pyrotechnickými efekty a cirkusovým představením, jehož součástí je mimo jiné 16 slonů, množství ptáků, buvoli i tygři. Po představení se můžete projít po karnevalové vesnici. Tam lze navštívit jedinečnou zoo s bílými zvířaty, tzv. albíny. Na závěr povečeříte v jedné ze dvou luxusních restaurací s bohatým bufetem. Golden Kinnaree nabízí především široký výběr thajské i evropské kuchyně, Suriyamas zase speciality z mořských plodů.

MALÁ AMAZONIE

Neuvěřitelné dobrodružství v národním parku Khao Sok. Toto úžasné místo se rozprostírá jak v deštných pralesích, tak i velkých vápencových horách a hlubokých údolích. V rámci tohoto celodenního výletu navštívíte Sea Turtle Conservation Center. Projedete se na slonech a dokonce se s nimi budete moci koupat. Unikátní je také koupání přímo pod vodopády v samém srdci džungle.

TAJEMSTVÍ OBLASTI KRABI

Rozsáhlý program pro ty, kteří rádi cestují! Navštívíte Suvan Kuha neboli Jeskynní chrám, v jehož okolí žijí stovky opic. Dominantou hlavní jeskyně je obrovská socha ležícího Buddhy. Součástí celodenního výletu je projížďka na slonech. Výlet pokračuje do Tiger Cave Temple. Jde o rozlehlý buddhistický chrám, který působí jako přírodní bludiště uprostřed džungle. Dodnes v něm žijí mniši, kteří uctívají toto krásné prostředí. Chcete-li se podívat do samotného srdce chrámu, musíte zdolat více než 1 200 schodů vedoucích na vrchol vápencové věže. Odtud se vám naskytne nezapomenutelný panoramatický výhled na Andamanské moře, tropické ostrovy, deštný prales a obrovskou sochu sedícího Buddhy. Výlet je zakončen prohlídkou městečka Krabi a projížďkou lodí po řece Krabi kolem mangrovových porostů až k jeskyním Khao Khanap Nam s úžasnými krápníky a lidskými kosterními pozůstatky.

OSTROVY PHI PHI

Navštívíte nádherné ostrovy Andamanského moře, Phi Phi. Právě tady najdete zátoku Ao Maya a nad ní pláž, kde se natáčel film Pláž s Leonardem di Capriem. Také doplujete na ostrov Khai, který je pro své bílé pláže a tyrkysové moře přezdíván Bounty. Toto místo je ideální pro šnorchlování, protože je ostrov obklopen korálovými útesy s bohatou podmořskou faunou.

SUPER SAFARI

Tento celodenní výlet je ideální zejména pro milovníky adrenalinu, protože jde o extrémně zábavné dobrodružství. Pod dohledem profesionálních průvodců budete sjíždět divokou řeku, následuje projížďka na slonech přes kaučukové plantáže a ovocné zahrady, navštívíte vodopády a smaragdová jezírka, ve kterých se budete moci i vykoupat. Tento dobrodružný výlet zakončíte hodinovou projížďkou na terénních čtyřkolkách.

HANUMAN ZIPLINE

Tři hodiny plné zábavy v korunách stromů tropické džungle ostrova Phuket. Flying Hanuman Zipline se rozkládá na ploše 80 000 m2 a čeká tu na vás 28 visutých plošin, 15 zipline, tedy lan, na kterých se svezete přes různá údolí, 2 cesty pro slaňování, vzdušné mosty a 3 točitá schodiště. Doslova proletět se mezi stromy můžete na 400 metrů dlouhém laně.

DELFÍNÍ SHOW

Čekají na vás úžasní delfíni Ami, Alice, Maya, Casper a stejně zábavní tuleni Máša a Ponchik. Zjistíte, jak jsou hraví, inteligentní a zábavní. Jedinečná show, kde můžete vidět tato úžasná stvoření tak blízko. Dokonce s nimi můžete plavat a potápět se.

POTÁPĚNÍ U OSTROVŮ PHI PHI

Jedinečný zážitek z potápění na úžasném místě! To jsou ostrovy Phi Phi v Andamanském moři. Vápencové stěny pod hladinou bohatě zdobí koráli, gorgonie a mořské houby. Jde o pestrobarevnou korálovou zahradu, kde spatříte snad všechny druhy mořského života. Žraloky leopardí a útesové, mořské želvy, jehlice krokodýlí a mnoho dalších.

Popisy výletů jsou pouze informační a nezávazné. Bližší info o jejich programu obdržíte v destinaci.

Phuket v číslech

 • + 6h (zimní čas)
 • 220 V/50 Hz

Vzdálenosti od letiště

Bang Tao Beach
22 km
Nai Thon Beach
10 km
Karon Beach
45 km
Surin Beach
25 km
Kata Beach
47 km
Patong Beach
35 km
Mai Khao Beach
10 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY27°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY32°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY32°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY33°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • CLEAR32°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Phuket v číslech

 • + 6h (zimní čas)
 • 220 V/50 Hz

Vzdálenosti od letiště

Bang Tao Beach
22 km
Nai Thon Beach
10 km
Karon Beach
45 km
Surin Beach
25 km
Kata Beach
47 km
Patong Beach
35 km
Mai Khao Beach
10 km

Týdenní předpověd

 • PARTLY_CLOUDY27°C
  sobota, So 23.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY32°C
  neděle, Ne 24.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY32°C
  pondělí, Po 25.02.2019
 • PARTLY_CLOUDY33°C
  úterý, Út 26.02.2019
 • CLEAR32°C
  středa, St 27.02.2019

Zdroj: www.worldweatheronline.com

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!