Hotel Iberostar Club Cala Barca

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona:

Nově zrekonstruovaný hotel ležící přímo u pláže, cca 1 km od centra letoviska Cala Barca a cca 60 km od letiště. K dispozici několik restaurací a barů, kavárna, diskotéka i bazény. Animační programy, sauna, solarium, masáže, pro děti hřiště a bazén.

Poloha

Hotelový areál se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Cala Barca. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Centrum letoviska Cala Barca je vzdálené cca 1 km. Letiště je vzdálené cca 60 km.

Pláž

Menší písčitá zátoka s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek, plážové osušky na zálohu), s barovým servisem, sprchami a WC se nachází přímo u hotelu.

Ubytování

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 5.–31. 10.) mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezp. schránku (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Popis

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se rozkládá v zeleni a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, kavárnu, diskotéku, společenskou místnost, rozlehlý venkovní bazén, jeden s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a vnitřní bazén.

Internet

Hotel nabízí Wi-Fi připojení za poplatek v lobby hotelu a na pokojích.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá denní animační programy. Zdarma v hotelu můžete využít saunu. Za poplatek je zde k dispozici kulečník, šipky nebo možnost využít masáže. Na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde dětské hřiště.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

www.iberostar.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!