Hotel Hipotels Mediterraneo

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Hotel se nachází v živém prázdninovém letovisku Sa Coma. Hotel je ideální pro strávení dovolené v páru. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Hotel akceptuje hosty starší 18 let.

Poloha

Hotel se nachází v živém prázdninovém letovisku Sa Coma. Nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v centru letoviska, které je cca 100 m od hotelu. Letiště je cca 70 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma) se nachází přímo u hotelu.

Popis

Hotel se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, 2 restaurace, bar, kavárnu, kadeřnictví, vnitřní bazén a pěkný venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Hotel je ideální pro strávení dovolené v páru. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Internet

V hotelu a na pokojích je možné využít Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy. Zdarma si přímo v hotelu můžete zahrát šipky a stolní tenis. Za poplatek je zde kulečník, tenis a služby lázeňského centra.

Stravování

Se snídaní. Možnost polopenze formou bufetu.
www.hipotels.com

Poznámky

Pro všechny přílety od 1. 7. 2016 je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě a je ve výši cca 1,65 EUR/osoba/den, děti do 16 let zdarma (při pobytu delším jak 8 dní v jednom ubytovacím zařízení, je výše pobytové taxy od 9. dne počítána s 50% slevou). Upozorňujeme, že se výše této taxy může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!