Hotel Louis Colossos Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotelový komplex rozkládající se přímo na krásné pláži v klidnější části letoviska Faliraki. Cca 2,5 km od hotelu se nachází oblíbený Faliraki Water Park, který děti milují.

Poloha

Hotel se nachází poblíž letoviska Faliraki. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 3 km od hotelu. Město Rhodos, jehož historické centrum patří k chráněným památkám kulturního dědictví UNESCO je cca 12 km a autobusová zastávka se nachází cca 100 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 14 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem, sprchami a WC (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází přímo u hotelu.

Ubytování

Standardně zařízené pokoje s individuální klimatizací (v provozu 1. 5.–31. 10.) mají koupelnu se sprchou, vysoušeč vlasů, WC, miniledničku a bezpečnostní schránku (oboje za poplatek), telefon, TV, terasu nebo balkon. Zdarma dětská postýlka.

Popis

Hotel se rozkládá v rozlehlé zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, tři restaurace, tři bary, minimarket a několik dalších obchůdků, hernu, televizní místnost, kadeřnictví a dva bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Pro děti je zde samostatný bazén, dětské hřiště a mini klub.

Internet

V lobby hotelu je možné využít Wi-Fi připojení za poplatek. Dále je kdispozici internetový koutek taktéž za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma plážový volejbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení, fitness, sauna a vířivka. Za poplatek kulečník a elektronické hry. Na pláži vodní sporty za poplatek. Cca 2,5 km od hotelu se nachází Faliraki Water Park.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!