Hotel Grand Holiday Resort

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný hotel s výbornými službami asi 1,5 km od letoviska Hersonissos Vám nabídne to nejlepší ze severní Kréty. Můžete relaxovat u nedaleké písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře nebo navštívit nedaleké taverny, bary.

Poloha

Hotel s příjemnou prázdninovou atmosférou se nachází v letovisku Hersonissos. Nejbližší restaurace, bary a obchody jsou přímo v centru Hersonissos cca 1200 m od hotelu. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 25 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se nachází cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, 2 restaurace a 2 bary. V areálu hotelu se nacházejí 3 bazény se sladkou vodou (jeden bazén má skluzavky) s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je ve veřejných prostorách a na pokojích za poplatek (cca 3 EUR/den). Internetový koutek je za poplatek.

Sport a zábava

Zdarma si v hotelu můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis nebo tenis během dne. Za poplatek tenis s osvětlením, sauna, elektronické hry a kulečník.

Stravování

All Inclusive.

www.grandhotel.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!