Hotel Sovereign Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Kompletně renovovaný hotel po zdařilých úpravách si zcela jistě najde své stálé klienty. Vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Nachází se ve velmi oblíbeném letovisku Kardamena.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v prázdninové oblasti Kardamena. Nákupní možnosti, restaurace a obchůdky se nacházejí v centru města Kardamena, které je vzdáleno cca 2,5 km od hotelu. Autobusová linka zajišťující spojení do centra Kardameny se nachází u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 17 km. Město Kos je od hotelu vzdáleno cca 30 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (vstup do moře je kamenitý), barovým servisem a WC (lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové osušky za poplatek) se nachází přímo u hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Popis

Příjemný hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bary, minimarket, vnitřní bazén (za poplatek), venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a dětské hřiště.

Internet

V hotelu je možné využít Wi-Fi připojení v lobby a na pokojích za poplatek cca 4 EUR/hodina. K dispozici je za poplatek také internetový koutek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy. Zdarma si v hotelu můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, tenis bez osvětlení nebo využít fitness centrum. Za poplatek kulečník, masáže, sauna, vířivka, služby lázeňského centra, tenis s osvětlením, stolní tenis a vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive.

www.sovereign-kos.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!