Hotel Kriopigi Beach

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Přátelský hotel leží na mírném svahu, ve vesničce Kriopigi, a poskytuje tak úžasný pohled na Toronský záliv. Centrum Kriopigi je cca 500 m od hotelu a naleznete zde taverny, kavárny a nákupní možnosti. Rušné centrum města Kallithea je vzdáleno cca 5 km. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 82 km.

Pláž

Pěkná veřejná pláž, jež získala ocenění „Blue Flag“ za perfektní kvalitu, je vzdálena cca 1 km od hotelu. Klienti mohou využívat vláček, který je zdarma dopraví na pláž. K dispozici je barový servis, lehátka a slunečníky (vše za poplatek).

Popis

Hotel se rozkládá v udržované zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu, konferenční prostory, společenskou místnost, kadeřnictví, nákupní galerii a minimarket. Ve velmi příjemném hotelovém areálu je vířivka, bazén pro dospělé a dětský bazén. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi v lobby a v baru u bazénu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát šipky, stolní tenis nebo zacvičit ve fitness centru. Služby lázeňského centra, včetně sauny a masáží, jsou za poplatek. Na pláži je široká nabídka vodních sportů, které jsou také za poplatek.

Stravování

Polopenze nebo možnost All Inclusive.
www.kriopigibeach.gr

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!