Magic Hotel Aqua Mirage Marrakech

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Nově postavený moderní komplex se nachází v prostorné krásné palmové zahradě. Pro Vaše děti je k dispozici i aquapark, který nabízí několik moderních skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí. V rámci Marrakeše doporučujeme využít široké nabídky výletů za poznáním či místní kulturou.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě, cca 10 km od Marrakéše s tradičními trhy, restauracemi a bary. Od hotelu jezdí 1x denně shuttle bus zdarma. Letiště v Agadiru leží cca 260 km daleko.

Ubytování

Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 5.–31. 10.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Za poplatek je na pokoji k dispozici bezpečnostní schránka a minibar. Promo pokoje nemají balkon ani terasu.

Popis

Moderní hotelový komplex se rozléhá v prostorné udržované palmové zahradě. Hostům je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, tři restaurace, několik barů, kavárna, šíša koutek (za poplatek), obchůdky se suvenýry, minimarket, konferenční místnost a kadeřnictví. V areálu hotelu jsou dva pěkné venkovní bazény, jeden s oddělenou částí pro děti. Součástí hotelu je i aquapark, který nabízí několik moderních skluzavek, tobogánů a dalších vodních atrakcí. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénů zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi na recepci a pokojích za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační a zábavné večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si hoteloví hosté mohou zahrát tenis, stolní tenis, šipky nebo si zacvičit ve fitness. Kulečník, hammam, masáže a služby lázeňského centra jsou za poplatek. V areálu hotelu je aquapark, který je pro ubytované hosty zdarma. Nezapomeňte na návštěvu překrásných exotických zahrad Jardin Majorelle. Součástí těchto zahrad je i malé muzeum historie kmenu berberů. Za návštěvu také stojí náměstí Jemaa El-Fna, kde můžete pozorovat zaříkávače hadů, místní lidové léčitele, nebo si zakoupit jeden z tradičních rukodělných výrobků.

Stravování

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!