Hotel Beach Albatros

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Komfortní hotelový komplex postavený v marockém stylu, je ideálně umístěn v centru letoviska Agadir. Samozřejmostí je pláž s jemným pískem, bohatá nabídka animačních programů, sportovní zázemí, ale i s masáže, lázeňské a fitness centru. Aktivní dovolená plná slunce.

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru letoviska Agadir a je tak dobrým výchozím bodem pro zábavu, nákupy a noční život. Nejbližší nákupní možnosti, kavárny, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 27 km.

Pláž

Široká pláž s jemným pískem se nachází cca 350 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací, parkovištěm a krásnou pěší promenádou (k pláži vedou schody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Popis

Hotel s příjemnou atmosférou svým hostům nabízí prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a tři bary, kavárnu, společenskou místnost a kadeřnictví. V areálu hotelu je pěkný bazén pro dospělé a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát minigolf, stolní tenis, tenis, volejbal nebo zacvičit ve fitness. Kulečník, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Na pláži vodní sporty za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.pickalbatros.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!