Hotel Atlas Essaouira & Spa

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Poloha

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází cca 200 m od centra města, hned vedle historické mediny Essaouiry. Ve městě je široká škála nejen rybích restaurací, malebných obchůdků a barů, ale i idylických zákoutí. Letiště v Agadiru je vzdáleno cca 170 km.

Pláž

Hotel leží přímo u široké pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze místní promenádou. Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis

Budova hotelu je vystavěna v orientálním duchu a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace a dva bary, nákupní galerii, konferenční prostory a kadeřnictví. V areálu hotelu je pěkný bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Wi-Fi na recepci a pokojích zdarma.

Sport a zábava

Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal nebo si zacvičit ve fitness. Kulečník, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Hotel je výborným výchozím bodem pro nákupy a gastronomické vyžití. Centrum městečka nabízí rozmanité obchůdky, mnoho restaurací, barů a marockých kavárniček. Celá tato oblast je vhodná pro milovníky windsurfingu.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze (servírované obědy).

www.hotelsatlas.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!