Hotel Sporting Baia

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Příjemný hotel velmi blízko hezké písečné pláže v centru živého letoviska Giardini Naxos je ideální pro mladé lidi, kteří vyhledávají noční život, bar, restaurace a nákupní možnosti.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 11 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel se nachází v centru živého letoviska Giardini Naxos. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Městečko Taormina leží cca 5 km od hotelu. Autobusová zastávka, která zajišťuje dopravní spojení do Taorminy je cca 300 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 60 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 10 m od hotelu. Vstup na pláž je za poplatek cca 3 EUR/os. Lehátka a slunečníky na pláži jsou rovněž za poplatek.

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, telefon, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek), miniledničku (za poplatek) a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku za poplatek cca 10 EUR/den.

Popis

Hotel svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar a vnitřní bazén (za poplatek).

Internet

V hotelové recepci a lobby je možné využít Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

V hotelu můžete využít za poplatek fitness centrum, masáže, saunu nebo služby lázeňského centra. Vydejte se do městečka Taormina a navštivte řecké divadlo ze 3. století, které nabízí přepychové výhledy na celé město a sopku Etnu.

Stravování

Polopenze formou bufetu.
www.hotelsportingbaia.com

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě cca 2 EUR/os/den, děti do 14 let zdarma. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!