Hotel Grand Hotel San Pietro

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 7 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Taormina. Restaurace, bary a obchůdky jsou v centru letoviska, které je vzdálené cca 800 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 48 km.

Pláž

Soukromá oblázková pláž (vstup do moře je příkřejší) se nachází ve vzdálenosti cca 2 km od hotelu. Několikrát denně zde jezdí hotelový minibus zdarma. Na pláži je k dispozici barový servis, sprchy a WC. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Ubytování

Příjemné, klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6.–30. 9. v určité hodiny během dne) mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a minibar (za poplatek). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Popis

Hotel s úžasným výhledem na Středozemní moře svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, konferenční prostory a bazén (lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma).

Internet

V lobby hotelu můžete využít zdarma Wi-Fi připojení a internetovou kavárnu. Na pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi a kabelové připojení na internet.

Sport a zábava

Přímo v hotelu můžete využít zdarma fitness centrum. Za poplatek je zde k dispozici salón krásy.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze (večeře formou servírovaného menu).
www.grandhotelsanpietro.net

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě cca 5 EUR/os/den, děti do 12 let zdarma. Upozorňujeme, že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!