Hotel Eli

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Hotelový komplex je umístěn v klidné části letoviska Sant‘ Alessio Siculo. Příjemné letovisko přímo vybízí k různým sportovním aktivitám. Můžete se zde potápět, využít windsurfing nebo se plavit na plachetnici. K zapůjčení jsou zde také motorové čluny k vodnímu lyžování.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

DÍTĚ DO 7 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé.

Poloha

Hotelový komplex je umístěn v prázdninovém letovisku Messina. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 500 m od hotelu. Hotel se nachází pouhých cca 4 km od krásné Taorminy. Za hotelem se nalézá jednokolejná trať a rychlostní komunikace, která je vzdálena cca 150 m. Letiště je cca 70 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž (vstup do moře je příkřejší) s barovým servisem (za poplatek), sprchami a WC (lehátka a slunečníky na pláži k dispozici zdarma, plážové osušky za poplatek cca 2,5 EUR) se nachází cca 20 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek) a balkon a nacházejí se v budovách vedlejších. V případě čtyřlůžkového pokoje mají pokoje dvě pevná lůžka a palandu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku za poplatek (cca 10 EUR).

Popis

Nově rekonstruovaný moderní hotel se skládá z hlavní a několika vedlejších budov. Hostům je zde k dispozici recepce, restaurace, bar na pláži a konferenční prostory.

Internet

V hotelu a na pokojích je Wi-Fi zdarma.

Sport a zábava

Příjemné letovisko přímo vybízí k různým sportovním aktivitám. Můžete se zde potápět, využít windsurfing nebo se plavit na plachetnici. K zapůjčení jsou zde také motorové čluny k vodnímu lyžování.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze (večeře formou servírovaného menu) nebo plné penze.
www.elihotel.net

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v tomto letovisku vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1,5–2,5 EUR/os/den a je splatná na místě.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!