Aparthotel Villagio Alkantara

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: Léto 2016

Poloha

Příjemný aparthotel s výhledem na sopku Etnu, je obklopený krásnou přírodou a leží nedaleko centra městečka Giardini Naxos. Přístav v Giardini Naxos je vzdálený cca 3 km, centrum města cca 4 km. Historické centrum a město Taormina leží cca 10 km od aparthotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 500 m. Vzdálenost aparthotelu od letiště je cca 45 km.

Pláž

Nejbližší pláž leží cca 700 m od aparthotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Cesta na pláž vede klidnou částí letoviska Giardini Naxos. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Aparthotel na vyžádání zajišťuje kyvadlovou dopravu na pláž zdarma.

Popis

Přátelský aparthotel leží ve svěží zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci a bar. V areálu je bazén pro dospělé a pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma.

Sport a zábava

Klienti si mohou zdarma zahrát přímo v areálu aparthotelu basketbal (noční osvětlení za poplatek) a tenis (osvětlení také za poplatek).

Stravování

Bez stravování, se snídaní nebo možnost polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu).

www.villaggioalkantara.com

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: Povinná pobytová taxa splatná na místě cca 2 EUR/os/den, děti do 14 let zdarma. Upozorňujeme,že výše této taxy se může během sezóny změnit.

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!