Hotel Jaz Mirabel Club

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 14 let; 2. dítě do 7 let)

Poloha

Komfortní hotelový resort se rozkládá na klidném místě v prázdninové oblasti Nabq Bay. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 200 m. Živé centrum městečka Naama Bay je cca 32 km od hotelu. Letiště je cca 17 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž leží cca 500 m od areálu hotelu. Cesta vede přes areály hotelů Jaz Mirabel Beach a Jaz Mirabel Park. Vstup do moře má dlouhé korálové podloží (doporučujeme obuv do vody), které se po několika metrech svažuje do hloubky. Pro vstup do moře je zde molo. U pláže je mělká laguna vhodná pro děti. K dispozici je barový servis. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis

Velmi oblíbený hotel je součástí komplexu hotelů Jaz Mirabel a má vstupní halu s recepcí, směnárnou, směnným automatem, restauraci, šest barů, diskotéku, kadeřnictví, nákupní galerii a minimarket. V areálu jsou bazény, jeden pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí areálu je také bazén s několika skluzavkami a tobogány.

Internet

Wi-Fi připojení na recepci, v lobby a v okolí bazénu je za poplatek (zdarma pouze prvních 150MB na dvě mobilní zařízení).

Sport a zábava

Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek) nebo fi tness. Služby lázeňského centra, kulečník, elektronické hry a masáže jsou za poplatek. Windsurfi ng, sailing nebo potápění na pláži je také za poplatek.

Stravování

All Inclusive.

www.jaz.travel

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!