Rehana Royal Port Ghalib Suites & Apartments

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Příjemný, luxusní hotel u přístavu Port Ghalib, který je ideální pro možnosti nakupování, kavárniček i pro příznivce potápění. Odpočiňte si v jedné z nejkrásnějších lokat v Marsa Alam.

ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé
    (1. dítě do 13 let; 2. dítě do 13 let)

Poloha

Elegantní hotel leží u přístavu Port Ghalib. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 4 km od hotelu.

Pláž

Vlastní písčitá pláž leží cca 500 m od hotelu, od kterého je oddělena promenádou. Vstup do moře je pozvolný, místy přes korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody). K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Popis

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, pět barů, kavárnu, diskotéku, kadeřnictví a obchůdky. V zahradě je několik bazénů pro dospělé (1 v zimě vyhřívaný) a bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. K dispozici je pěkný aquapark se šesti skluzavkami (zdarma).

Internet

Wi-Fi na recepci a v lobby zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness centrum, fotbal, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek kulečník, elektronické hry, sauna, lázně, masáže a vodní sporty na pláži.

Stravování

24h All Inclusive nebo Ultra All Inclusive.

www.portghalib.com

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!