Zimní dovolená 2018/2019 - dárky na First Minute

S námi máte vždy něco navíc!

Vaše pohodlné cestování je pro nás prioritou!
zamek

Pareo

Jedinečný šátek, který se stal nezbytným doplňkem pro každou letní dovolenou. Během chvilky si z něj vytvoříte sukni, stylový top nebo třeba i plážové šaty.

Rozměr:
130 x 160 cm

pareo
zamek

TSA visací zámek

Vaše pohodlí při cestování je naší prioritou. Abyste předešli poškození vašeho zavazadla s integrovaným zámkem bez TSA zabezpečení při případné detekční kontrole, je nutné mít zavazadla uzamčena právě pomocí TSA visacího zámku (v případě zámku bez TSA bude zámek při kontrole přeštípnut). Neváhejte si proto tento visací zámek (označený červeným diamantem), vyzvednout v den svého odletu na letišti na pobočce označené Blue Style. Více informací o kontrolách zavazadel naleznete na www.prg.aero.

Poukaz Fann

Do destinací se vybavte jedinečnou kosmetikou z parfumerie FAnn, díky které budete moci pečovat o své exkluzivní opálení z dovolené.

fannPoukaz

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2018/2019 do 31. 8. 2018, obdrží jako dárek poukázku FAnn v hodnotě 500 Kč a dále TSA visací zámek nebo pareo.

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky EXOTIKA 2018/2019 od 1. 9. 2018 do 31. 10. 2018, získává možnost vybrat si 1 z těchto dárků: poukázka FAnn v hodnotě 500 Kč, TSA visací zámek nebo pareo.

Pro vyzvednutí dárků/dárku zdarma na pobočce Blue Style na letišti v den svého odletu je nutné se prokázat cestovními dokumenty. Pokud si svůj dárek nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku. Požadavek na výměnu dárku nebo změnu nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden dárek.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!