Záruka bezkonkurenčních cen na trhu

Picture

U většiny zájezdů v rámci nadcházející letní sezony jsme si jisti naší bezkonkurenční cenou natolik, že v případě, kdy najdete stejný zájezd u jiné cestovní kanceláře levněji, nabídneme vám tento zájezd za tuto nižší cenu. A navíc vám za vaše upozornění dáme speciální odměnu ve výši 600 Kč na objednávku – tzv. Záruka bezkonkurenčních cen na trhu. Tato odměna vám bude odečtena od ceny zájezdu.

Záruka bezkonkurenčních cen na trhu platí pouze pro katalogové ceny zájezdů jiných cestovních kanceláří. Záruka bezkonkurenčních cen na trhu se nevztahuje na žádné dodatečné nabídky jiných cestovních kanceláří vydané mimo hlavní katalog, na jejich dodatečné nabídky last minute apod. Pro uznání odměny je nutné, aby zájezdy byly totožné (stejné ubytovací zařízení, termín, délka pobytu, doprava, stravování a další služby zahrnuté v ceně atd.). Pro účely Záruky bezkonkurenční ceny je nutné k porovnání ceny zájezdu nabízeného naší cestovní kanceláří použít konečnou cenu.

Odměna v rámci záruky bezkonkurenčních cen na trhu bude poskytnuta při uzavření závazné smlouvy o zájezdu na pobočkách cestovní kanceláře Blue Style po ověření katalogové ceny u jiné cestovní kanceláře. Dále je třeba předložit potvrzení rezervace stejného zájezdu u jiné cestovní kanceláře za nižší cenu a to v době její platnosti.

Další slevy a marketingové akce nabízené cestovní kanceláří Blue Style nejsou kombinovatelné se speciální cenovou nabídkou – Zárukou bezkonkurenčních cen na trhu.

Neváhejte porovnat naše bezkonkurenční ceny (po odečtení aktuální slevy za včasnou rezervaci na dospělou osobu) s cenami jiných cestovních kanceláří. Speciální nabídka – Záruka bezkonkurenčních cen na trhu je časově omezena a platí pro všechny závazné rezervace zájezdů z nabídky Léto 2018, a to do 30.4.2018.

Picture

Naše cestovní kancelář poskytuje ve spolupráci s Evropskou Pojišťovnou všem svým klientům evropský standard při řešení reklamací. Pro naše klienty uplatňujeme ITQ kodex, který je dlouhodobě používán na vyspělých trzích západní Evropy. Tento systém pojištění je založen na transparentním a jednotném řešení reklamací služeb cestovní kanceláře.

Picture

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!