Léto 2019 - dárky na First Minute

Léto 2019

S námi máte vždy něco navíc!

Batůžek

Jedinečný batůžek, který je nenahraditelným společníkem pro děti, teenagery, ale i pro dospělé! Rád vás bude doprovázet u moře, na výletech nebo jen tak čekat, až přijde čas ke správnému využití.

Rozměr:
32 x 42 cm

batůžek
zamek

TSA visací zámek

Speciální TSA zámek na zavazadlo, který lze otevřít bezpečnostním klíčem (označené znakem červeného diamantu), zajistí, že vaše zavazadlo nebude poškozeno při náhodné detekční kontrole na letišti.

Poukaz Fann

Dárkovou poukázku v hodnotě 500 Kč můžete využít například na zakoupení lahodného Microdrinku waterdrop™. Dopřejte svému tělu dostatek vitamínů a extraktů ze superpotravin díky osvěžujícímu nápoji z šumivé kostky! Microdrink je plný těch nejlepších živin a podporuje zdravý životní styl.

fannPoukaz
 
 

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky LÉTO 2019 do 31. 10. 2018, obdrží jako dárek poukázku FAnn v hodnotě 500 Kč a dále TSA visací zámek nebo jeden z batůžků.

Každý, kdo si závazně zarezervuje zájezd z nabídky LÉTO 2019 od 1. 11. 2018 do 31. 12. 2018 získává možnost vybrat si 1 z těchto dárků: poukázka FAnn v hodnotě 500 Kč, TSA visací zámek nebo batůžek.

Pro vyzvednutí dárků/dárku zdarma na pobočce Blue Style na letišti v den svého odletu je nutné se prokázat cestovními dokumenty. Pokud si svůj dárek nevyzvednete v den odletu, nárok na dárek zaniká. Blue Style si vyhrazuje právo rozhodnout o podmínkách poskytnutí dárku. Požadavek na výměnu dárku nebo změnu nebo vyplacení ceny dárku nemůže být akceptován. Dárky jsou neprodejné a jsou určeny pro reklamní účely. Nabídky platí do vyčerpání zásob. Jedna smlouva o zájezdu = jeden dárek.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!