Hotel Imperial

  
Načítá aktuální zájezdy v tomto hotelu
Sezona: LÉTO 2016

Prožijte krásnou dovolenou v blízkosti historického městečka Nessebar, které přímo vybízí k romantickým procházkám, nákupům či posezení v místních restauracích či barech.

Poloha

Příjemný hotel se nachází na Slunečném pobřeží. Nejbližší místní restaurace, bary, taverny a obchůdky jsou v těsné blízkosti hotelu. Historické městečko Nessebar se nachází cca 2 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 30 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Na pláži je k dispozici barový servis, WC a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace, pět barů, konferenční místnost, směnárnu a minimarket. Hotel má venkovní bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti a jeden vnitřní bazén v lázeňském centru se sladkou vodou (vyhřívaný v období 1. 5.–30. 9.). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci a v lobby zdarma. Internetový koutek a Wi-Fi na pokojích je za poplatek.

Sport a zábava

Pro děti je zde dětské hřiště. Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis. Za poplatek je kulečník, minigolf, služby fi tness centra, masáže a lázeňské centrum.

Stravování

All Inclusive.
www.imperialgroup.bg

Maximální obsazenost

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!