Nepropásněte posledních 5 dní největších slev a výhod! Platí jen do 30. 10. 2016

Turecká riviéra

Osvěžující průzračné moře, nekonečně dlouhé pláže, impozantní pohoří Taurus, kvalitní golfová…Vše o Turecké riviéře

Turecká riviéra

8 dní již od
11 190 Kč
Zobrazit 3 327 zájezdů

Dovolená na Turecké riviéře - vše co potřebujete vědět

Turecká riviéra s letovisky Alanya, Side nebo Antalya je Evropany nejčastěji navštěvovanou částí Turecka.  Písečné pláže s malými i velkými vlnami lákají rodiny s dětmi. Dovolená v Turecku znamená i zachovalé antické památky, barvitou kulturu Orientu a přírodní zajímavosti. Letovisko Belek nabízí kvalitní golfová hřiště.

antalya city

Půldenní výlet do největšího města Turecké riviéry, metropole Antalya, ve které se snoubí současnost s historií, někdy je také nazývána jako perla středomoří. V rámci odpoledního výletu do Antalye navštívíte historickou část města, kterou si budete moci prohlédnout také během plavby podél pobřeží. V centru je možnost výhodných nákupů. Následuje návštěva aquaria se 131 metrů dlouhým podvodním tunelem a návštěva Minicity se zmenšeninami tureckých pamětihodností. Tento výlet lze absolvovat jen z Beleku, Antalye a Kemeru.

VÝLET LODÍ - POBŘEŽÍ KEMERU

Nenechte si ujít jedinečnou plavbu zátokami podél tyrkysově zbarveného jižního pobřeží oblasti Kemer. Vyplouvá se z mariny v Kemeru směrem k Olymposu. Plavba pokračuje podél pobřeží, které lemuje malebné okolí s nádhernými piniovými lesy. Jedná se pravděpodobně o jeden z nejkouzelnějších výletů z celé Turecké riviéry. Během plavby budete mít možnost se koupat v křišťálově čistém moři pod pohořím Taurus. V malebném prostředí, pod bájnou horou Olympos, také poobědváte na palubě lodi a budete pokračovat plavbou mezi třemi ostrovy. Určitě se opět osvěžíte a pak už zahájíte zpáteční plavbu zpět do přístavu v Kemeru. To nejlepší, co můžete během tohoto výletu udělat, je vzít si to nejlepší z něj. Tento výlet lze absolvovat jen z Kemeru.

Tahtali

Hora Tahtali se nachází na jižním pobřeží Turecké riviéry v oblasti Antalya-Kemer a svojí výškou 2 365 m je nejblíže k moři. Dokonce panuje názor, že doslova objímá Kemer, který sousedí také s oblíbeným prázdninovým letoviskem Antalya. Turisté si Tahtali zamilovali úplně stejně jako zdejší malebné okolí a krásné moře. Na mimořádně dobrodružný výlet se můžete vydat novou sedačkovou lanovkou, jejíž slogan je „Sea to Sky“ a patří opravdu k těm vyhledávaným. Letní dovolenou, kterou trávíte u moře, tedy můžete kombinovat s výletem na hory. Dá se říct, že výlet si pro svou atraktivitu nachází stále více turistů. Tento výlet lze absolvovat jen z Kemeru.

Jeep Safari

Výlet pro ty, co hledají dobrodružství a preferují netradiční pohled na vnitrozemí a krajinu s bohatou flórou, zajímavá fakta o regionu, náboženství a tradicích – to vše získáte během dne stráveného s průvodcem v terénním voze. Budete mít příležitost spatřit vysoké vrcholky pohoří Taurus, projíždět původními tureckými vesnicemi a vykoupat se v chladivé vodě řeky Dimcay. Oběd podávaný na řece je v ceně výletu, nápoje za poplatek, vhodné i pro děti.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 6* – 12 let (Alanya a okolí): 1.250 Kč/650 Kč
Dospělá osoba/děti 6* – 12 let (Belek a okolí): 1.250 Kč/650 Kč
Dospělá osoba/děti 6* – 12 let (Side a okolí): 1.250 Kč/650 Kč

*Jeep Safari je možné rezervovat pro děti starší 6 let v doprovodu rodičů.

RaftingTurecká Riviéra rafting

Pokud jste vyznavači dobrodružství a sportovních aktivit, je tento výlet určen právě vám. Užijete si příjemný den na řece a pokochejte se neporušenou krásou okolní divoké přírody. Cca 13 km dlouhá řeka Koprolu se sjíždí pod vedením odborně vyškolených instruktorů. Během plavby je přestávka na oběd, který je zahrnut v ceně výletu.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 1.250 Kč/650 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 1.250 Kč/650 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): 1.250 Kč/650 Kč

Lodní výlet po řece Manavgat

Tento den budete mít nejdříve příležitost prozkoumat klikaté uličky historické části městečka Side a poznat atmosféru malebného přístavu. Po prohlídce města se vydáte na prohlídku certifikovaného zlatnictví. Plavbu po řece Manavgat si můžete zpříjemnit koupáním v nádherném místě, kde řeka ústí do moře. Je to jedinečné místo, neboť voda v řece dosahuje teploty 8–13°C a v moři 18–25°C. Pokud vám bude štěstí přát, uvidíte také želvy. Na lodi se během plavby bude podávat oběd, který je zahrnut v ceně výletu (nápoje za poplatek). Tento výlet lze absolvovat jen z Beleku, Side a Alanye.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 1.100 Kč/550 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 1.100 Kč/550 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): 1.100 Kč/550 Kč

Pobřežní plavba

Při tomto lodním výletě budete mít příležitost poznat krásy středozemního pobřeží Turecka. Plavba začíná v přístavu Alanya. Z paluby lodi budete moci obdivovat historickou část města a starobylý hrad, který se majestátně tyčí nad městem. Dále se budete plavit podél pohádkového pobřeží, s výhledem na krásné jeskyně. Mezi nejzajímavější patří pirátská jeskyně, zde piráti ukrývali uloupené poklady. Jeskyně milenců, ve které se prý ukrývali milenci před nepřízní osudu, a také fosforeskující jeskyně. Osvěžíte se při koupání v průzračně čistém moři. Plavba pokračuje kolem proslulé Kleopatřiny pláže a dál na volné moře, kde při troše štěstí můžete pozorovat delfíny. Během plavby se na lodi podává oběd, který je zahrnut v ceně, stejně tak jako nealko nápoje. Tento výlet lze absolvovat jen z Alanye.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 1.050 Kč/650 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): nelze/nelze
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): nelze/nelze

PamukkalePamukkale

Při výletě navštívíte unikátní přírodní zajímavost, jejíž fotografie zdobí mnohé cestovní průvodce. Tento „Bavlněný hrad“, jak jej Turci výstižně nazývají, je tvořen kaskádou travertinových jezírek a vodopádů, po kterých stéká teplá (až 35°C), vápníkem nasycená voda. Nedaleko se nacházejí ruiny pohřebiště Necropolis a antického města Hierapolis, které již ve starověku proslulo díky svým léčivým pramenům. Budete mít příležitost vykoupat se v Antickém bazénu. Cesta autobusem k Pamukkale vede turisticky nedotčenou krajinou horami Taurus, kde lidé stále udržují tradiční způsob života. Během cesty se zastavíte na snídani a po návštěvě Pamukkale je přestávka na oběd. V ceně výletu je zahrnuta snídaně, 1 hlavní jídlo (nápoje si hradíte sami) a vstupné do Necropolis a Hierapolis. Cena nezahrnuje vstup do Antického bazénu.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 2.150 Kč/1.050 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 2.150 Kč/1.050 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): 2.150 Kč/1.050 Kč

Hammam

Prožijte den plný relaxace a odpočinku v tradičních tureckých lázních Hammam. Zapomenete na starosti běžného dne, budete relaxovat a svěříte se do rukou lázeňského personálu, který se o vás postará s nejvyšší pečlivostí. Uvolněte se a svěřte se s důvěrou do rukou odborníků. Nejdříve se vaše tělo dokonale očistí a po nezapomenutelné a příjemné masáži se budete cítit jako znovuzrození. V ceně je zahrnut vstup do lázní, peeling, pěnová a olejová masáž těla vonnými oleji.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 850 Kč/600 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 850 Kč/450 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): 850 Kč/450 Kč

Turecka Riviera delfinariumDelfinárium

Návštěva ojedinělého delfinária s pestrou a zábavnou delfíní show, ve které se vám představí tři cvičení delfíni a jejich cvičitelé. Budete mít příležitost přiblížit se k delfínům, zaplavat si s nimi, pohladit si je a vyfotit se (za poplatek). Cena zahrnuje dopravu, vstupné a průvodce. V ceně není zahrnut oběd, neboť se jedná o půldenní výlet.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 1.100 Kč/550 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 1.100 Kč/550 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): 1.100 Kč/550 Kč

Mořský svět

Na návštěvě Mořského světa máte možnost vidět nejkrásnější barevné druhy ryb na světě. Existuje mnoho věcí, které se dají dělat s vaší rodinou jako např. potápět se s tropickými rybami, prohlédnout si nebo se dokonce dotknout rejnoků anebo se přiblížit ke žralokům. Není nic hezčího než vidět dovádět děti v bazénu s tobogány nebo mít možnost vykoupat se s celou rodinou v tropické řece a k obědu si dát čerstvé ryby a masové kuličky. Věřte, není lepší místo, kde strávit celý den se svojí rodinou. Jedná se o celodenní výlet a cena zahrnuje dopravu, průvodce, oběd s jedním nápojem a ovoce nebo dezert. Tento výlet lze absolvovat jen z Beleku, Antalye a Kemeru.

Ceny výletu z letovisek:
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Alanya a okolí): 2.850 Kč/1.200 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Belek a okolí): 2.850 Kč/1.200 Kč
Dospělá osoba/děti 4 – 12 let (Side a okolí): nelze/nelze

Poznámky k cenám:

Děti do 4 let ZDARMA.

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně jsou orientační a mohou se v průběhu sezóny měnit.

 

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!