Hotel Royal Palm Beach
Sezona:

  ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE:

  • DÍTĚ DO 7 LET ZDARMA a SLEVA pro dospělé

  Poloha

  Hotelový komplex se nachází na klidném místě v prázdninovém letovisku Gümbet. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary se nacházejí v centru letoviska Gümbet, které je vzdáleno cca 250 m od hotelu. Město Bodrum je vzdáleno cca 3 km a autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 35 km.

  Pláž

  Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky zdarma) a se sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 35 m od hotelu.

  Popis

  Hotel se zahradou se skládá z hlavní budovy a několika budov přilehlých. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci a dva bary, minimarket, kadeřnictví, dva venkovní bazény (lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénů zdarma) a bazén pro děti.

  Internet

  V lobby hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma nebo je možné využít připojení na pokojích za poplatek.

  Pokoje

  Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 20 EUR/týden) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. 

  Maximální obsazenost

  Sport a zábava

  Hotel pro své hosty pořádá příležitostně denní a večerní animační programy. Zdarma šipky, fitness centrum, sauna a stolní tenis. Za poplatek kulečník, masáže a vodní lyže na pláži. 

  Stravování

  Vysvětlivky ke stravování

  ALL INCLUSIVE: Snídaně (8.00–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Odpolední káva a čaj (17.00–18.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00).

  Vybavení

  Vzdálenosti

  Letiště 35 km
  Pláž 35 m
  Centrum 250 m

  PROČ PRAVĚ SEM

  Blízko pláže (do 300m)
  Lehátka a slunečníky zdarma
  Fitness
  Několik barů a restaurací v areálu
  Oblíbené letovisko
  Rodinná atmosféra
  Přátelská atmosféra
  Klidné místo

  Děti zdarma; slevy 21% dosp. osoby. Vaše vyladěná dovolená u moře!