Djerba

Ostrov Djerba – to jsou dlouhé, široké pláže s jemným pískem a nedozírné moře.Vše o Djerbě

6 dní již od
15 290 Kč-19 %
21.6.2018
Club Magic Life Penelope Beach

Djerba

Club Magic Life Penelope Beach

24 hodin All inclusive
6 dní již od
17 390 Kč-12 %
30.6.2018
Hotel Fiesta Beach

Djerba

Hotel Fiesta Beach

24 hodin All inclusive
29 %

Perfektní dovolená na Djerbě

15 dní již od
16 990 Kč-25 %
11.6.2018
Hotel Holiday Beach Djerba

Djerba

Hotel Holiday Beach Djerba

All inclusive
8 dní již od
12 590 Kč-24 %
11.6.2018
Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

Djerba

Hotel Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa

All inclusive
8 dní již od
17 790 Kč-27 %
18.6.2018
Hotel Radisson Blu Palace

Djerba

Hotel Radisson Blu Palace

All inclusive
8 dní již od
12 690 Kč-27 %
11.6.2018
Quatre Saisons Resort & Aquapark

Djerba

Quatre Saisons Resort & Aquapark

All inclusive

Dovolená na Djerbě - vše co potřebujete vědět

Na Djerbě nenajdete mnoho památek, ale o to více si užijete subtropické pláže a více než 300 slunečných dní v roce. Pobyt si můžete zpestřit zapůjčením skútru nebo auta a prozkoumat celý ostrov. Za návštěvu stojí Muzeum tradic v osadě Guellala nebo velký trh ve vesničce Midoun. Slunce a moře – to je dovolená a Djerba.

Okruh ostrovem

Zastávka u Římské cesty, návštěva Muzea národních zvyků a tradic v městečku Guellala a prohlídka keramické dílny s ukázkou výroby a možností nákupu. Přesun do Er Riadh a prohlídka jedné z nejstarších synagog na světě – La Ghriba. Poté návštěva některé z lisoven oliv, seznámení se s procesem výroby olivového oleje a možnost jeho nákupu přímo na místě. Zastávka v největším městě na ostrově – v Houmt Souku. Volný čas na nákupy a zastávka u tzv. Španělské pevnosti u pobřeží.

Djerba Explore

Areál poskytující zábavu i poučení zahrnuje 3 části – muzeum islámského umění, „dědictví Djerby“ neboli skanzen s ukázkou typických djerbských staveb (statku – tzv. menzelu, studny apod.) a konečně samotnou krokodýlí farmu s přibližně 400 krokodýly od čerstvě vylíhnutých až po několikametrové jedince. Nenechte si ujít jejich krmení! Výlet je půldenní.

Lodní výlet

Zábavná a pohodová plavba na lodi plné pirátů z přístavu v Houmt Souku na písečný Ostrov plameňáků nedaleko Djerby. Při troše štěstí budete pozorovat delfíny prohánějící se kolem lodi. Na ostrově volný čas na koupání a opalování. Během odpočinku vám piráti z lodi připraví velmi chutný oběd a pak předvedou vtipné scénky. Příjemná zábava zaručena! Oběd a nealko nápoj během jídla jsou v ceně výletu. Návrat kolem 16. hodiny.

GABES – MATMATA

V ranních hodinách odjezd autobusem od hotelu směr tuniská pevnina. V dopoledních hodinách přijedete do Gabes, kde navštívíte proslulý trh s kořením. Poté se vydátě do Matmaty, cestou proběhne několik zastávek na fotografie. Poté už přijíždíte do Matmaty, do měsíční krajiny berberského městečka, které leží v pouštním pohoří Dahar a právě zde se natáčely Hvězdné války. Navštívíte zde tradiční berberské obydlí – tryglodyty. Oběd. Cestou zpět přejezd přes horskou berberskou vesničku Toujene. Následuje zastávka ve vesničce Medenn a její prohlídka. Výlet zakončíte přejezdem přes římskou cestu zpět na ostrov Djerba.

Ksar Ghilene

Celodenní výlet na Saharu džípem. Ráno přejezd na pevninu po římské hrázi. Prohlídka některého z typických barbarských ksarů (pevností) a přesun do pouštní oázy Ksar Ghilene obklopené pohádkovými písčitými dunami. Projížďka na velbloudech (cca 25 TND/45 min ) a koupání v termálním jezírku. V oáze Ksar Ghilene také oběd (jídlo v ceně, nápoje za poplatek).

Čtyřkolky

Zábavná a nezapomenutelná jízda po vyprahlé solné planině, písčitých cestách vnirozemím ostrova až k tzv. Modré laguně.

PoznámkA:

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě změněny. Poplatky za vstupy nezahrnuté v ceně se platí vždy na místě a mohou se v průběhu sezóny měnit.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!