Zásobování hotelů na řeckých ostrovech probíhá standardně

Praha, 7. července 2015 – Kapitálové restrikce v Řecku turisté pociťují jen ve frontách u bankomatů. Platit kartami mohou bez omezení a obchodníci hotovost přijímají bez problémů. Změnu klienti CK Blue Style nepocítí ani v hotelech. Ty jsou zásobeny dobře.Do Řecka, jsme vyslali naše zaměstnance, jejichž úkolem je aktuální situaci v Řecku prověřit a můžeme konstatovat, že dovolené turistů na řeckých ostrovech probíhají bez jakéhokoliv omezení. Hotely mají dostatečné zásoby potravin a nápojů. Stejně tak nejsou hlášeny žádné problémy s pohonnými hmotami nebo zásobováním lékáren,“ vysvětluje Lenka Berberi, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Lenka Berberi
Obchodní ředitelka CK Blue Style

Soubory ke stažení

Zásobování hotelů na řeckých ostrovech (556.85 kB)

Oznámení o změně právní formy

Příslušnými orgány byla schválena změna právní formy Blue Style s.r.o., IČ 256 09 688, se sídlem Praha 1, Jindřišská 873/27, PSČ 110 00, a to ze společnosti s ručením omezeným na komanditní společnost, když změna je účinná k 1.11.2013.

Od 1.11.2013 bude společnost v obchodních vztazích vystupovat pod obchodní firmou Blue Style k.s., kdy bude zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložka 76256. Sídlo společnosti, IČ, ani DIČ se nemění. Změna právní formy nemá jakkoli vliv na závazky společnosti.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!