Prohlášení CK Blue Style k teroristickému útoku v Sousse (Tunisko)

Praha, 26. června 2015 – „Je nám velice líto toho, co se stalo. V myšlenkách jsme se všemi, které tento útok postihl, sdílíme naši lítost. S našimi delegáty, klienty a partnery v Tunisku jsme v neustálém kontaktu. V hotelech, ve kterých dnes došlo k teroristickému útoku, naše cestovní kancelář Blue Style nemá žádné klienty. Bezpečnostní složky ve spolupráci s hoteliéry v tuto chvíli posilují bezpečnostní opatření v hotelech, kde čeští turisté jsou. Všem našim klientům, kteří mají zakoupené zájezdy do Tuniska, bude zájezd v případě jejich požadavku samozřejmě vyměněn za jinou destinaci,“ vysvětluje Lenka Berberi, obchodní ředitelka CK Blue Style.


Lenka Berberi, obchodní ředitelka
CK Blue Style, k.s.

Soubory ke stažení

Vyjádření k situaci v Tunisku (490.21 kB)

Oznámení o změně právní formy

Příslušnými orgány byla schválena změna právní formy Blue Style s.r.o., IČ 256 09 688, se sídlem Praha 1, Jindřišská 873/27, PSČ 110 00, a to ze společnosti s ručením omezeným na komanditní společnost, když změna je účinná k 1.11.2013.

Od 1.11.2013 bude společnost v obchodních vztazích vystupovat pod obchodní firmou Blue Style k.s., kdy bude zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložka 76256. Sídlo společnosti, IČ, ani DIČ se nemění. Změna právní formy nemá jakkoli vliv na závazky společnosti.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!