Egypt - aktuálně 

S ohledem na vydané varování MZV ČR ze dne 16.8.2013 necestovat do Egypta CK Blue Style pozastavila téhož dne z preventivních důvodů všechny nejbližší odlety do Egypta.  Dnes, tedy 26.8.2013, odletěli poslední klienti naší cestovní kanceláře z destinace Marsa Alam a Hurghada zpět do České republiky a v současné chvíli již v Egyptě žádné klienty na dovolené nemáme.

Jsme v neustálém spojení s našimi delegáty a celou situaci koordinujeme taktéž s dalšími evropskými cestovními kancelářemi, respektive se zahraničním partnerem v destinaci.  Bezpečnostní situace je denně vyhodnocována na základě informací z Egypta a informací z MZV ČR. 

- Klientům s plánovanými odlety do konce srpna byla nabídnuta bezplatná změna destinace nebo vrácení plné částky, kterou za svou dovolenou zaplatili.

- Klienti, kteří mají plánovaný odlet v září a říjnu do Egypta, mají možnost posunutí termínu na jiný odlet do Egypta nebo mají možnost bezplatné změny destinace.

 
V tuto chvíli plánujeme první let do Egypta v průběhu září, nicméně znovuotevření letů do této destinace bude záviset na aktuální bezpečnostní situaci v Egyptě a doporučení a stanovisku MZV ČR.

V Praze dne 26.8.2013

Martin Slaný
Head of Customer Service Department
Blue Style s.r.o.

Soubory ke stažení

TZ_Egypt_20130826 (410.35 kB)

Oznámení o změně právní formy

Příslušnými orgány byla schválena změna právní formy Blue Style s.r.o., IČ 256 09 688, se sídlem Praha 1, Jindřišská 873/27, PSČ 110 00, a to ze společnosti s ručením omezeným na komanditní společnost, když změna je účinná k 1.11.2013.

Od 1.11.2013 bude společnost v obchodních vztazích vystupovat pod obchodní firmou Blue Style k.s., kdy bude zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložka 76256. Sídlo společnosti, IČ, ani DIČ se nemění. Změna právní formy nemá jakkoli vliv na závazky společnosti.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!