Z PRAHY DO EGYPTA CELOROČNĚ OPĚT S TRAVEL SERVICE!

Praha, 30. září 2016

Vzhledem k tomu, že kvalita našich služeb, stejně jako služeb všech našich partnerů, je pro nás zcela zásadní, tímto bychom vás rádi informovali, že všechny zpáteční lety z Prahy do Egypta budeme opět celoročně operovat výhradně s českou leteckou společností Travel Service. Toto opatření platí pro všechny lety do letoviska Hurghada od 20. října 2016 a všechny lety do letoviska Marsa Alam od 27. října 2016. Naši klienti mají na těchto letech navíc nárok na bezplatnou přepravu zapsaného zavazadla o zvýšené maximální hmotnosti 23 kg. Na palubu letadla je možné si vzít jedno příruční zavazadlo o hmotnosti do 5 kg. Během letu je klientům podáváno jedno teplé jídlo a jeden nealkoholický nápoj zdarma. Další občerstvení je možné zakoupit dle aktuální nabídky přepravce uvedené v palubním časopise. Jsme přesvědčeni, že tato změna přinese větší komfort při vašich cestách na dovolenou. Děkujeme, tým CK Blue Style.

František Vorel
Tiskový mluvčí CK Blue Style

Oznámení o změně právní formy

Příslušnými orgány byla schválena změna právní formy Blue Style s.r.o., IČ 256 09 688, se sídlem Praha 1, Jindřišská 873/27, PSČ 110 00, a to ze společnosti s ručením omezeným na komanditní společnost, když změna je účinná k 1.11.2013.

Od 1.11.2013 bude společnost v obchodních vztazích vystupovat pod obchodní firmou Blue Style k.s., kdy bude zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložka 76256. Sídlo společnosti, IČ, ani DIČ se nemění. Změna právní formy nemá jakkoli vliv na závazky společnosti.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!