Češi ve velkém nakupují dovolené, cestovní kanceláři spadl server.

PRAHA – 11.10.2017 - Nákupy dovolených na tzv. First Minute se pro Čechy stávají novým trendem. Zájem o nákup dovolené na léto 2018 překonal všechna očekávání a prvotní vlna zájmu dokonce způsobila kolaps rezervačního systému cestovní kanceláře Blue Style.

„Oficiální zahájení prodeje na léto 2018 proběhlo v pátek 6. října 2017 a lidé měli takový zájem o nákup dovolené na First Minute, že došlo i k chvilkovému výpadku serveru,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style a zároveň vysvětluje důvod, proč ke kolapsu došlo.
„Už v minulém roce jsme zaznamenali vysoký nárůst počtu rezervací v rámci akce First Minute. Tento druh rezervací dává klientům největší možný výběr lokalit i hotelů a zároveň přináší největší možné bonusy v podobě vysokých slev, dětí zdarma, dárků a parkovacích míst zdarma,“
. vypočítává Pátek. Současně dodává, že letošní sezona byla mimořádná, což se odrazilo v chudší nabídce Last Minute zájezdů.
„Lidé si zkrátka spočítali, že se nevyplatí čekat až na poslední chvíli, a raději si rezervují svůj zájezd na příští léto už nyní, kdy jim u nás stačí zaplatit zálohu jen 1500 korun a zbytek doplatí později,“ dodala obchodní ředitelka.
CK Blue Style předpokládá, že zvýšený zájem ze strany cestovatelů bude panovat minimálně do půlky listopadu. „15. listopadu končí ty největší slevy a výhody. Do té doby předpokládáme, že si zájezdy u nás zarezervují tisíce klientů,“ uzavřela Lenka Pátek.

Václav Nekvapil
Tiskový mluvčí Blue Style k.s.

Soubory ke stažení

Češi ve velkém nakupují dovolené (717.71 kB)

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!