V návaznosti na  probíhající demonstrace v Káhiře, v Alexandrii a na severu Sinajského poloostrova v reakci na současnou politickou a sociálně - ekonomickou situaci v Egyptě informujeme naše klienty, že v tuto chvíli tyto události nemají vliv na situaci v námi nabízených turistických letoviscích v Egyptě a současná situace je klidná.

Neustále monitorujeme stav na místě, dohlížíme na bezpečí našich klientů a jsme permanentně ve spojení s našimi zástupci a egyptskými partnery. Klienti mohou nerušeně trávit svoji dovolenou v hotelových resortech a čerpat  veškerý standardní souhrn i kvalitu služeb. V tuto chvíli není důvod k obavám a lety do letovisek jsou realizovány beze změn. S odvoláním na upozornění  MZV ČR však doporučujeme našim klientům, aby se vyhýbali veřejným shromážděním.

Připomínáme, že pro vycestování do Egypta je nutné mít cestovní pas platný nejméně 6 měsíců po předpokládaném datu návratu z Egypta.

V Praze dne 10.7.2013

Lenka Berberi
CCO, Board Member
Blue Style s.r.o.

Soubory ke stažení

Informace k aktuální situaci v Egyptě (311.77 kB)

Oznámení o změně právní formy

Příslušnými orgány byla schválena změna právní formy Blue Style s.r.o., IČ 256 09 688, se sídlem Praha 1, Jindřišská 873/27, PSČ 110 00, a to ze společnosti s ručením omezeným na komanditní společnost, když změna je účinná k 1.11.2013.

Od 1.11.2013 bude společnost v obchodních vztazích vystupovat pod obchodní firmou Blue Style k.s., kdy bude zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložka 76256. Sídlo společnosti, IČ, ani DIČ se nemění. Změna právní formy nemá jakkoli vliv na závazky společnosti.

Vaše vyladěná dovolená u moře s CK Blue Style!